Lumehaldjas Kadri

Aina raskem on piltide kirjeldamiseks väärilisi sõnu leida ja nii pakkuski Kadri välja, et võtab oma kogemuse kaamera ees olla ise kokku. Siit see tuleb:

…ja liftist väljub Lumekuninganna ehk lugu sellest, kuidas ma sain end tunda superstaarina

Kui su parim sõbranna on fotograaf, siis on paratamatu, et tekib palju põnevaid ideid, mida tahaks teostada. Pikka aega olime teinud plaani külmaks ja kargeks fotosessiooniks, kuid tihedate ajagraafikute tõttu oli ühist aega peaaegu võimatu leida. Lisaks pidi see veel ka meikarile sobima, sest kui juba teha, siis ikka täie rauaga. Novembri algusega aga sadas maha ilus paks ja kohev lumi. Edasi kulges kõik väga sponaanselt: idee käidi välja, nädalavahetuseks plaane polnud, ideaalne kleit lihtsalt ootas kapis oma aega, ootamatult ilmnes, et nii meikaril, mul kui fotograafil oli põnevaid rekvisiite ja aksessuaare, mida kasutada ja tagatipuks oli kokkulepitud ajal ka päike platsis ning meid tervitas imeilus karge pühapäev.

Pille ja Maarja moodustavad ülimõnusa meeskonna – mõlemad on loomingulised, kumbki valdab suurepäraselt oma kunsti ning nende omavaheline sünergia garanteerib oodatud tulemuse ja mitte karvavõrdki vähemat. Mina valmistasin ette nii palju, et vaatasin pinterestist pilte ja mõtlesin välja, mida ja kuidas võiks kaamera ees teha. Oma kogemuste pealt teadis Pille mind juhendada ka, et mu nägemus ka reaalsuses hea välja näeks.

Ma ei oleks tahtnud midagi tavalisemat kui näha välja nagu lumekuninganna/avatar. Minu jaoks ei lihtne edevus eriti õigustatud. Fantaasiasessioon on aga midagi enamat – see on põnev kogemus ja kaugeltki mitte tavaline. Nii kui panin selga heleroosa maani printsessikleidi tundsin end ka vastavalt. Tõmmates pähe karvamütsi, jalga punased stilettod ja soojahoidmiseks peale paksu karvakasuka, tundsin end kui diiva. See jäi ka piltidelt näha. Õppisin, et ilma õige sisetundeta ei oleks ka parimast meeskonnast kasu, mitte et ma nende tööd ei hindaks. Olin enda üle nii uhke, et ma selles külmas suutsin kaamera ees veel midagi teha või mõelda, kuidas istuda ja asuda. Eriti astuda muidugi ei saanudki – kes veel proovinud pole, siis stilettodega on lumes üsna libe.

Lisaks sellele, et mul on selle päeva meenutuseks imeilusad pildid, oli mul, ja ma loodan, et ka teistel asjaosalistel, väga lõbus. Kõik algas hommikul ahjusoojadest pirukatest ja kohvist, nagu oleks armastava vanaema juurde tulnud. Siis sõit metsavahele. Kaadrite taga ei näinud kõik kaugeltki nii glamuurne ja kaunis välja kui piltidel. Seljas oli printsessikleit, aga jalas oli matkasuss ja villasokk – nalja sai rohkem kui rubla eest!

Kõigile, kes tahaksid teha midagi teistsugust, milleks iga päev võimalust ei ole, siis soovitan fantaasiasessiooni kindlasti proovida! Minul tekkis küll uusi mõtteid rohkem kui üks ja nüüd olen enam kui kindel, et tahan neid teostada. Selle meeskonnaga on iga soovitud tulemus garanteeritud.

Modell/kirjanik/superstaar: Kadri Eisenschmidt

MUA: Maarja Kirtsi

Fotod, stilistika ja ideeline kontseptsioon: Pille Riin Pettai Photography

_mg_9547_mg_9550_mg_9596_mg_9618_mg_9616_mg_9630_mg_9639_mg_9577_mg_9579_mg_9658_mg_9652_mg_9647_mg_9660_mg_9671_mg_9700

Loodan, et see toredalt kirja pandud lugu on julgustuseks kõigile neile, kes on pikalt pildistama tulekut planeerinud, aga pole õiget sisetunnet selleks leidnud.

Ootan Teid oma kaamera ette! Lisainfo ja broneerimine: pilleriinpettaiphotography@gmail.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s